SportsArt S770 Pinnacle Trainer – elektrownia napędzana siłą mięśni.

SportsArt-S770-Pinnacle-Trainer
Spalanie kalorii w trakcie ćwiczeń będzie teraz korzystne nie tylko dla naszego zdrowia, ale i środowiska. Nowe urządzenie do ćwiczeń firmy SportsArt Fitness generuje energię podczas wykonywania ćwiczeń. Urządzenie nie potrzebuje źródła energii elektrycznej, ponieważ przekształca energię kinetyczną wytworzoną przez użytkownika w prąd.
Ćwicząc na przyrządzie SportsArt S770 Pinnacle Trainer dodamy energii nie tylko sobie, ale również wygenerujemy jej wystarczającą ilość do wyświetlenia elektronicznego panelu kontrolnego. Ponadto umieszczony w panelu port USB pozwala na ładowanie urządzeń mobilnych w trakcie ćwiczeń.

 

Urządzenie SportsArt S770 Pinnacle Trainer oprócz generowania energii jest doskonałym przyrządem do ćwiczeń kardio. Poprawia stabilność i równowagę ruchową oraz aktywuje różne grupy mięśni.

sportsarts-s770-pinnacle-trainer

W trakcie intensywnego treningu wykonywanego przez ćwiczącego urządzenie potrafi wygenerować do 2000W, więc znacznie więcej niż samo potrzebuje. Wyposażone jest w przetwornice dzięki czemu nadmiar energii można przekazać do sieci, oszczędzając przy tym na rachunkach.

Właścicielom siłowni nowe urządzenie może okazać się idealnym sposobem na biznes. Ile mogli by zaoszczędzić, gdyby ich orbitreki i bieżnie potrafiły generować energię?

Potencjał w wykorzystaniu energii kinetycznej do produkcji energii elektrycznej jest ogromny i czekamy na więcej tego typu urządzeń, które zaopatrzą w energię nasze domy, biura i inne obiekty.

(Inhabitat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>