The Plug Cup, czyli kubek z wtyczką

the_plug_cup
The Plug Cup to kubek zaprojektowany wspólnie przez Dong Hun Seo, Geun Hyuk Yoo, Ki Sang Yoon i Yune Jae Bang. Nowatorski design tego kubka polega na tym, że jest połączeniem kubka i wtyczki do gniazdka dzięki czemu w szybki sposób można w nim podgrzać jego zawartość.
plug_cup

Według projektantów kubek ten posiada szczelną pokrywę pozwalającą uniknąć wszelkich niebezpiecznych wycieków. Wierzymy, że tak jest w końcu kubek z podgrzewaną w nim cieczą ma znajdować się w gnieździe zasilania. Wyposażony jest również w wyjmowany spód tak, że grzałka i kubek mogą być dokładnie oczyszczone.

Koncepcja kubka z wtyczką, według twórców projektu, powstała w odpowiedzi na obecne czasy szybkiego postępu technologicznego, który przyczynia się do zmiany stylu życia. Obecne czasy projektanci opisują jako czasy indywidualizmu i separacji. Kubek z wtyczką, ich zdaniem będzie idealnym produktem właśnie dla wyjątkowych indywidualistów.
plug_cup
Naszym zdaniem będzie genialnym niezbędnikiem zwolenników jedzenia gorących kubków i zupek. Przyda się także w podróży, gdy zabraknie czajnika lub kuchenki oraz w innych sytuacjach awaryjnych. Z pewnością będzie marzeniem wielu geeków i fanów nowoczesnego designu.

(Yanko Design)

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>