Nintendo 3DS jeszcze bardziej interaktywne dzięki zabawce Wappy Dog

wappy-dog
Najnowsza wersja przenośnej konsoli -Nintendo 3DS , umożliwiająca oglądanie 3D bez konieczności noszenia specjalnych okularów już tego lata zostanie wzbogacona o interaktywnego robopieska o nazwie Wappy Dog, który jeszcze bardziej zwiększy doznania 3D.
Wappy Dog wydaje się być kolejną ewolucją niezwykle popularnych gier symulacyjnych Nintendogs wydanych na platformę Nintendo DS, w której gracz ma możliwość interakcji z wirtualnymi szczeniakami za pomocą wskaźnika, ekranu dotykowego i mikrofonu.
Piesek Wappy Dog będzie działać zarówno ze specjalną grą na przenośną konsolę Nintendo 3DS jak i samodzielnie. W tej drugiej opcji można mówić o specyficznej przyjaźni, bo zwierzak wyposażony został w czujniki dotykowe i mikrofon. Będzie reagował na gesty, takie jak głaskanie, świecąc się na różne kolory i wydając przyjazne dźwięki.

Piesek wyposażony został w łączność Wi-Fi do kontaktu z konsolą 3DS, pozwalając na interakcje z nim zarówno w rzeczywistości jak i w grze. Specjalna aplikacja uruchomiona na konsoli Nintendo 3DS, dedykowana pieskowi Wappy Dog zdecydowanie zwiększy więź i doznania 3D. Piesek zareaguje odpowiednio na to, co dzieje się na ekranie będąc uczestnikiem różnych gier jako towarzysz lub przeciwnik.
Miłośnicy prawdziwych czworonogów powiedzą zapewne, że to nie pies, miłośnicy elektronicznej rozrywki uznają go za niezły gadżet, a dzieci oszaleją na jego punkcie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>