EcoWash – idealny zestaw na piknik

ecowash_dinner_set
EcoWash to przyjazny dla środowiska projekt łączący w sobie zestaw obiadowy i zmywarkę w jednym urządzeniu. Ta przenośna zmywarka w komplecie z czterema talerzami obiadowymi i sztućcami, być może w końcu przyniesie kres nieekologicznym naczyniom jednorazowym i stanie się podstawowym wyposażeniem zabieranym na wyprawy kempingowe i pikniki.
ecowash_dinner_set
Zmywarka EcoWash napędzana jest ręcznie za pomocą korby, więc nie potrzebuje źródła energii. Aby pozmywać po obiedzie wystarczy umieścić komplet naczyń w zmywarce EcoWash i wypełnić ją wodą oraz płynem do mycia naczyń. Talerze i sztućce mocowane są za pomocą klipsów do suszarki wewnątrz urządzenia co zabezpiecza je przed przemieszczaniem się w trakcie procesu zmywania.
ecowash_dinner_set
Użytkownik EcoWash pozmywa naczynia poprzez obracanie korbą, która spowoduje obracanie suszarki z naczyniami wewnątrz maszyny wypełnionej wodą z płynem do naczyń.

ecowash_dinner_set

System płukania działa na tej samej zasadzie co zmywania. Należy jedynie zmienić wodę, aby wypłukać naczynia. Urządzenie posiada zarówno wlew wody czystej jak i odpływ wody zużytej.

ecowash_dinner_set

Zmywarka Eco Wash posiada również funkcję suszenia. Wystarczy jedynie obracać korbą zmywarki, aby zadziałała niczym wirówka do warzyw.

ecowash_dinner_set

Mimo, że projekt dedykowany jest do wykorzystania na zewnątrz, będzie działać równie dobrze w domu. Może okazać się szczególnie przydatny dla tych, którzy chcą włączyć trochę treningu mięśni do swoich codziennych zajęć, a jednocześnie zaoszczędzić na energii i przyczynić się do ochrony środowiska.

(Yankodesign)

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>