Microsoft zaprezentował nową bezprzewodową kierownicę do Xboxa 360

xbox_wireless_stearing

Nowa kierownica Xbox 360 Wireless Speed Wheel znacznie różni się od modeli obecnych na rynku i bardziej przypomina wolant lotniczy niż kierownicę. W zestawie nie znajdziemy drążka zmiany biegów, pedałów gazu czy hamulca. Dzięki zastosowanej technologii haptycznej poczujemy za to wszystkie nierówności na drodze i efekty przy zderzeniach.

xbox360stering

Kierownica jest całkowicie bezprzewodowa i nie ma mocowania do żadnej podstawy, więc trzymamy ją w powietrzu, a sterowanie odbywa się za pomocą spustu gazu i hamulca oraz standardowych przycisków i D-pada. Precyzyjne sterowanie ułatwią pierścienie światła umieszczone na końcach rękojeści, które zapewnią wizualne wskazówki kiedy będą potrzebne.
Microsoft zapewnia, że Xbox 360 Wireless Speed ​​Wheel jest kompatybilny z wszystkimi grami wyścigowymi na Xbox 360.
W Stanach nowa kierownica Wireless Speed Wheel zadebiutuje na początku października, tj. niemal równocześnie z bardzo pozytywnie ocenianą grą wyścigową „Forza Motorsport 4″.

(Xbox)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>