Replay XD 1080 – ekstremalne nagrania w jakości HD

replay-xd-1080
Miłośnikom sportów ekstremalnych, którzy pragną uwiecznić swoje spektakularne wyczyny firma Stable Imaging Solutions stworzyła kamerkę Replay XD 1080, która jest jedną z najmniejszych i najlżejszych kamer sportowych dostępnych obecnie na rynku.
replayxd1080-wet

Z racji swego przeznaczenia do pracy w ekstremalnych warunkach kamera Replay XD 1080 jest wodoszczelna i odporna na uderzenia.
Poza tym, jest pierwszą kamerą potrafiącą przesyłać obraz w rozdzielczości 1080P poprzez wbudowane wyjście HDMI bezpośrednio na ekran telewizora lub zewnętrzną nagrywarkę HD. Posiada również wbudowany mikrofon.

Dzięki temu możliwe jest jej podłączenie do kompatybilnego urządzenia i oglądanie nagranych obrazów wraz z odgłosami towarzyszącymi ekstremalnym wyczynom.

replayxd_1080

Replay XD 1080 posiada wymiary 28 x 93mm i łącznie z bateriami oraz kartą SDHC waży zaledwie 85 gramów. Kamera robi zdjęcia oraz nagrywa filmy z 135-stopniowym kątem widzenia w trybach rozdzielczości 960P, 720P. W trybie nagrywania  w rozdzielczości 1080P kąt widzenia nieznacznie spada do 110.5 stopni przy maksymalnej prędkości 30fps.

Zdjęcia wykonywane są w rozdzielczości do 5 MP, a przy użyciu trybu time-lapse można robić ujęcia co 3, 5, 15 lub 30 sekund.

Tylni panel LED wyświetla jaki aktualnie tryb jest włączony i umożliwia łatwe ustawienia kamery za pomocą przycisków. Zdaniem producenta kamera potrafi nagrywać do 120 minut na pojedynczym ładowaniu wbudowanego akumulatora.

 

Replay XD 1080 będzie kompatybilna z urządzeniami mobilnymi opartymi na systemie iOS oraz Android, więc wyczyny oglądać będzie można również na urządzeniach przenośnych poprzez dedykowane aplikacje.

(Replayxd)

Podobne wpisy

(2) Dodaj komentarz

 1. tadkos pisze:

  Gdzie to mozna kupić?

  • Grzegorz pisze:

   Kamerkę Replay XD 1080 można zakupić bezpośrednio na stronie producenta w cenie 299$ plus koszty przesyłki standardowej 31,35$.
   Adres strony tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>