Panasonic zapowiada tablet Toughbook oparty na systemie Android

panasonic-toughbook-android

Firma Panasonic słynna ze swoich ekstremalnie wytrzymałych laptopów z serii Toughbook postanowiła również zaistnieć na szybko rozwijającym się rynku tabletów. Firma ogłosiła dzisiaj swoje plany wprowadzenia na rynek wytrzymałego tabletu opartego na systemie Android z linii projektowej Toughbook.
panasonic-toughbook-tablet
Obecne na rynku tablety wydają się być delikatnymi urządzeniami używanymi w komfortowych warunkach. Nowy tablet Toughbook jest inny i wydaje się, że firma Panasonic w dalszym ciągu będzie miała swoją niszę w rynku ekstremalnie wytrzymałych urządzeń mobilnych.
Tablet Toughbook ma wszystko to, czego można oczekiwać po nowoczesnym tablecie: GPS, opcję łączności Wi-Fi i 3G/4G oraz jasny 10,1-calowy matowy ekran XGA umożliwiający pracę w trudnych warunkach oświetleniowych. Na wyposażeniu będzie również aktywny rysik do użytku z systemami POS umożliwiający zbieranie podpisów na urządzeniu.
Firma nie ujawniła na razie pełnej specyfikacji, ceny oraz daty wprowadzenia do oficjalnej sprzedaży.
(Sourcewire)

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>