Mysz pierścień od Genius


Firma Genius ogłosiła, że wprowadzi do sprzedaży swoją mysz pierścień Ring Mouse w Ameryce Północnej. Genius przewiduje, że minie trochę czasu zanim klienci przyzwyczają się do używania tego innowacyjnego urządzenia, ponieważ znacznie różni się ono od standardowej myszy. Nowa mysz w której kciuk umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami  będzie noszona jako pierścionek na palcu.

Ring Mouse pozwoli na bezprzewodową wolność podczas prezentacji, przeglądania internetu, oglądania zdjęć i wideo. Zdaniem firmy urządzenie jest dopasowane, wygodne i komfortowe w użyciu. Działanie Genius Ring Mouse będzie opierać się na opatentowanej technologii touch-control do przewijania zawartości strony o wrażliwości przepływu do 1000 dpi.

Dzięki korzystaniu z anty-zakłóceniowej częstotliwości radiowej 2,4 GHz, pierścień mysz jest w stanie funkcjonować nawet z odległości ok. 100m od odbiornika poprzez małe Pico USB, podłączone do portu USB, a napędzany jest bardzo wydajna, akumulator litowo. Do każdego zakupu za ok. 69,99 dolarów firma dodaje przenośną ładowarkę USB wraz z twardą walizką do ochrony podczas podróży.

[ubergizmo]

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>