Zamień iPhone w ciśnieniomierz

withings-blood-pressure-monitor
Chyba każdy się zgodzi, że nie ma obecnie bardziej wszechstronnego urządzenia niż iPhone. Firma Withings tworząc ciśnieniomierz, który nasze multimedialne urządzenia działające na systemie iOS zamieni w aparaturę medyczną, daje nam na to kolejny dowód.
withings_iphone_bpm
Ciśnieniomierz Withings Blood Pressure Monitor wykonuje pomiar ciśnienia metodą oscylometryczną. Posiada specjalny mankiet, który podłącza się bezpośrednio do iPhone, iPada lub iPoda touch poprzez 30-pinowe złącze dokowania. Dedykowana aplikacja Withings włączy się automatycznie i umożliwi wykonanie pomiaru ciśnienia krwi jednym gestem.
withings-iPhone-wykres
Wyniki wyświetlane są w postaci czytelnych wykresów. W dłuższej perspektywie użytkowania aplikacja ta umożliwia obserwowanie trendów. Odczyty ranne, wieczorne i średnie kolejnych pomiarów są przejrzyście wyświetlone, by ułatwić obserwację.

Pomiary mogą być bezpośrednio monitorowane przez lekarza dzięki możliwości ich przesyłu poprzez e-mail bezpośrednio z aplikacji.
Dodatkowo możliwe jest przechowywanie naszych danych na bezpłatnym koncie online lub synchronizacja z Microsoft HealthVault lub Google Health.

 

Trzeba przyznać, że monitor ciśnienia Withings jest ciekawym pro-zdrowotnym gadżetem i przyda się w każdej domowej apteczce.

(Withings)

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>