Musicmasc do słuchania muzyki w całkowitej ciemności

Musicmask to okulary zaprojektowane przez Corly Bedacht z Amsterdamu do słuchania muzyki w całkowitej ciemności. Istnieją badania, które wykazały, że słuchanie muzyki w ciemności pozwala usłyszeć więcej szczegółów. Jasne, że dźwięk jest dokładnie taki sam, ale poprzez eliminację wizualnej rozrywki, słyszymy inaczej. Dlatego niektórzy audiofile wolą słuchać w całkowitej ciemności. Musicmasc nie ma nic wspólnego z przenośnymi odtwarzaczami muzyki i służy jedynie do stworzenia atmosfery zupełnej ciemności podczas słuchania muzyki. Okulary wykonane zostały z wysokiej jakości matowego, czarnego tworzywa sztucznego, wkładki oraz regulowanego paska na rzep.

Efekt okularów Musicmask można oczywiście zwiększyć poprzez wyłączenie światła. Jedno jest pewne słuchając muzyki w okularach Musicmasc nie będzie można wysyłać SMS-ów lub surfować w sieci. Jedynie co można robić w tych okularach to słuchać muzyki w całkowitej ciemności. Sprzęt polecany jest osobom zajmującym się zawodowo muzyką, recenzentom oraz tym, którzy pragną usłyszeć więcej szczegółów w ulubionych utworach i jednocześnie cenią ciekawy design.

[Cnet]

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>