Tablet dla dzieci LeapPad dostępny w przedsprzedaży

LeapPad
Firma LeapFrog oficjalnie udostępniła w przedsprzedaży swoje najnowsze interaktywne urządzenie dla dzieci o statusie tabletu o nazwie LeapPad. Czy dzieci zadowolą się nową zabawką i przestaną podbierać tablety rodzicom?
Tablet LeapPad przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Wyposażony został w 5 -calowy dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 400×712 pikseli, 2 GB wbudowanej pamięci, procesor o taktowaniu 400 MHz, port USB, a także kamerę, aparat, mikrofon oraz głośnik. Interaktywną naukę poprzez zabawę zapewnia autorski interfejs graficzny, pozwalający na obsługę tabletu nawet dzieciom nie umiejącym jeszcze czytać. Obudowę tabletu nieco wzmocniono gumowymi krawędziami, a jej kształt dobrano tak, by idealnie pasował do dziecięcych dłoni.

Tablet dla dzieci LeapPad Explorer

Dzięki aplikacji LeapPad Explorer rodzice mogą na bieżąco śledzić postępy w nauce wymowy i poznawania liter. Dzięki funkcji LeapFrog Learning Path rodzice mogą na bieżąco otrzymywać wiadomości e-mail o zmaganiach ich pociech i w razie potrzeby zostaną poinformowani o zakresie w jakim ich dziecko potrzebuje dodatkowego wsparcia.

Biblioteka LeapPad zawiera ponad 100 gier edukacyjnych, e-booki i video z ulubionymi bohaterami. Popularne gry i programy edukacyjne będą dostępne na specjalnych kartridżach, które mają kosztować 5-25 dolarów. Dodatkowo będzie kompatybilny z kartridżami zaprojektowanymi do urządzenia Leapster Explorer. Zabawki edukacyjne wchodzą więc w nowy wymiar.

Jednak nadal mamy wątpliwości odnośnie tego, czy dzieci w wieku 4-9 lat przestaną palcować rączkami w czekoladzie nasze eleganckie tablety w aluminiowych obudowach.

(LeapFrog)

Podobne wpisy

(2) Dodaj komentarz

  1. Olga pisze:

    Gdzie mozna zakupic oprogramowanie w jezyku polskim do LeapPada Explorera??

    • Anna pisze:

      Niestety na dzień dzisiejszy nie dostanie Pani oprogramowania w języku polskim do LeapPad Explorera. Na rynku polskim tablet ten reklamowany jest jeszcze jako doskonałe narzędzie do nauki języka angielskiego. Mamy nadzieję, że wkrótce się to zmieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>