Karabin appBlaster z rozszerzoną rzeczywistością na iPhonie

app-blaster-gun
Wraz z nowymi grami i aplikacjami do smartfonów powstają nowe koncepcje zabawkowych akcesoriów. Najnowszy gadżet AppToyz – karabin appBlaster umożliwia zabawę w strzelanie do najeźdźców z kosmosu poprzez wykorzystanie iPhone lub iPada jako ekranu z rozszerzoną rzeczywistością.
Aby rozpocząć zabawę wystarczy umieścić w specjalnej obudowie na karabinie iPhone’a lub iPada z zainstalowaną aplikacją „Alien attack” dostępną do pobrania na iTunes. Aplikacja wykorzystuje kamerę obecną w urządzeniu do odzwierciedlenia rzeczywistości i nakłada wirtualny obraz walki z pojawiającymi się najeźdźcami z kosmosu. Dwa spusty karabinu operują dwoma wyzwalaczami, które dotykając ekranu iPhona lub iPada strzelają w grze. Broń może zostać załadowana i przeładowana dzięki ekranowi dotykowemu i nie wymaga żadnych baterii.

Premiera AppBlaster zapowiadana jest na 6 czerwca. Obecnie dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 19,99£.

(AppToyz)

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>