Sony Walkman NWZ-W260 – wodoodporne słuchawki z odtwarzaczem mp3

odtwarzacz_słuchawki_sony_walkman_mp3_w260_czarny
Trzeba przyznać, że Sony nie próżnuje i często słyszymy o nowych produktach tego producenta. Zaprezentowane dzisiaj wodoodporne słuchawki Sony Walkman NWZ-W260 z wbudowanym odtwarzaczem mp3 z pewnością zwrócą na siebie uwagę entuzjastów sportu.

Ich wodoodporny design został stworzony z myślą o użytkownikach intensywnie uprawiających sport. Są na tyle odporne, że można je spłukiwać, więc wytrzymają wylewane przez użytkownika strugi potu w każdych warunkach pogodowych. Zdaniem producenta ważą o 24 % mniej i są o 2/3 mniejsze niż poprzednie modele (chodzi tu głównie o model NWZ-W252 ).
odtwarzacz_sony_walkman_sluchawki_mp3_W260
Odtwarzacz posiada bardzo przyjazną dla użytkownika funkcję szybkiego ładowania. Trzy minuty ładowania wbudowanego akumulatora wystarczą na 60 minutowy seans muzyczny, a pełna bateria wystarczy na 8 godzin. Na wyposażeniu Walkmana serii W będzie także oprogramowanie umożliwiające kopiowanie plików muzycznych z Windows Explorera, iTunes i Windows Media Playera.

Sony Walkman NWZ-W260
dostępny będzie na amerykańskim rynku i w sklepie internetowym Sonystyle od sierpnia tego roku w kolorze białym i czarnym. W obu tych kolorach oferowana będzie wersja 2GB w cenie 59.99$. Wersja 4GB będzie tylko w kolorze czarnym i wyceniona została na 79.99$.
Sony

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>