Handy Meter – niezbędnik barmana

Handy Meter niezbędnik barmana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Handy Meter to koncepcja podręcznego cyfrowego miernika objętości cieczy, której autorem jest Jeon Hwan Soo. Gadżet ten z pewnością znajdzie wiele pożytecznych zastosowań. Zobacz jakie mam na myśli?
Założony na szyjkę butelki może okazać się niezbędnikiem barmana lub innych miłośników miksologii. Bo kto, jak nie dobry barman wie, że oprócz receptury i techniki mieszania sekret każdego drinka leży w odpowiedniej proporcji składników.

Handy Mete - cyfrowy miernik ilości cieczy
Handy Meter doskonale sprawdzi się także w kuchni. Założony na kran precyzyjnie odmierzy odpowiednią ilość wody niezbędną do przygotowania danej potrawy. Ilość wody zmierzona zostanie w centymetrach sześciennych i przedstawiona na wyświetlaczu LED.
Cyfrowy miernik wody Handy Meter zakładany na kran lub butelki
Niestety na chwilę obecną nie znajdziemy tego niezwykle użytecznego gadżetu w sklepach AGD. Mam jednak nadzieję, że chociażby ze względów proekologicznych koncepcja podręcznego cyfrowego miernika wody wkrótce doczeka się realizacji. Jego instalacja na wszelkich przedmiotach z których wylewa się ciecz mogłaby dać ogromne oszczędności.
Obsługa cyfrowego miernika ilości cieczy Handy Meter
Zainstalowany w łazienkach mógłby też wpływać na świadomość bezmyślnych użytkowników wylewających hektolitry wody podczas mycia zębów. Z takimi gadżetami przyszłość zapowiada się więc obiecująco.
Yanko Design

Podobne wpisy

(2) Dodaj komentarz

  1. Kamillo pisze:

    wow! fajny gadzet przydałby się do rozlewania wódki :)
    Aniu masz fajne propozycje.

    • Anna pisze:

      Dziękuję, staram się jak mogę. U nas dla każdego znajdzie się coś miłego. Zapraszamy do częstszych wizyt i do grona znajomych na facebooku ;) .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>