Modny tablet od Pierre Cardin

Tablet Pierre Cardin PC-7006 ze skórzanym futerałem z logo
Rosnąca popularność tabletów powoduje, że projektanci mody również dostrzegają ich potencjał jako eleganckich dodatków nowoczesnego społeczeństwa. Pierre Cardin PC-7006 jest pierwszym tabletem sygnowanym logo słynnego projektanta. A co oprócz logo oferuje?
Tablet Pierre Cardin PC-7006

Pierre Cardin PC-7006 oferowany jest wraz z minimalistycznym, a zarazem eleganckim, skórzanym futerałem z wytłoczonym logo projektanta i jest to jedyna rzecz, która wyróżnia go spośród ostatnio wprowadzonych na rynek tabletów. I nie ma co się dziwić, tablet Pierre Cardin nie ma na celu zdobycia rynku tabletów, ale ma dobrze się prezentować.

Tablet Pierre Cardin PC-7006 - urządzenia wejścia i wyjścia
Urządzenie oparte zostało na systemie operacyjnym Google Android 2.2 Froyo, którego wydają pracę ma zapewnić procesor Samsung S5PV210 Cortex-A8 1 GHz, 512MB RAM DDR2 oraz 4GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD do 16GB. Tablet posiada także 7 calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości WXGA (800 x 480 pikseli), moduł WiFi b/g, port miniUSB, HDMI oraz kamerkę z matrycą 1.3 MP. Całość umieszczono w obudowie o wymiarach 19.5×12.3×1.4cm i wadze 520g.

Tablet Pierre Cardin PC-7006 w skórzanym futerale z logo
Pierre Cardin PC-7006 dostępny jest na brytyjskim rynku w cenie 275 funtów szterlingów, czyli około 1300 zł. Nabywca tego tabletu, jak to w przypadku designerskich przedmiotów zwykle bywa, zapewne nie zwróci uwagi na jego specyfikację czy cenę, a na logo słynnego projektanta.

(Pierre Cardin)

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>