PadPivot – uniwersalny stojak do tabletów i smartfonów

PadPivot - stojak do tabletów i smartfonów

PadPivot to obecnie jeden z najlepszych i najbardziej uniwersalnych, mobilnych stojaków do tabletów, czytników e-booków i smartfonów. Dzięki profilowanej podstawie i obrotowej budowie w znaczny sposób zwiększa komfort użytkowania urządzeń mobilnych.

Obrotowy stojak do tabletów PadPivot

Autorem projektu tego innowacyjnego przedmiotu są Bernie Graham i Jim Young. Jego największą zaletą jest mobilność i użyteczność w podróży. PadPivot wykonany został z mocnego tworzywa ABS i posiada profilowaną podstawę, która idealnie pasuje do uda. Dla większej stabilności podstawa od spodu pokryta została gumą i przyczepiana jest do nogi za pomocą pasków.

PadPivot stojak dopasowany do uda

Tablet lub smartfon mocowany jest do stojaka za pomocą przyklejanego uchwytu umieszczonego na obrotowym drążku. Dzięki temu nie trzeba trzymać tabletu w dłoni podczas oglądania filmów lub grania w trakcie podróży, jadąc nawet po wyboistych drogach.

Oczywiście urządzenie nie zasługiwało by na miano uniwersalnego, gdyby można je było trzymać tylko na nodze. PadPivot doskonale sprawdza się również jako stojak do wiekszości smartfonów i tabletów również na płaskich powierzchniach.

PadPivot

Najciekawsze jest jednak to, że projekt PadPivot sfinansowany został dzięki serwisowi Kickstarter, wspierającego wynalazców w zbieraniu funduszy na realizację innowacyjnych przedsięwzięć. Celem twórców projektu było uzyskanie kwoty 10000$, aby produkt mógł zostać wyprodukowany. Cel został niesamowicie łatwo osiągnięty już 14 marca. Ogromne zainteresowanie stojakiem PadPivot pozwoliło jego pomysłodawcom uzyskać kwotę wielokrotnie wyższą, osiągając 190,352 $.

Pad Pivot już we wrześniu pojawi się na sklepowych półkach w amerykańskiej sieci hipermarketów BestBuy i FutureShop w cenie 39,99$. W przedsprzedaży już jest dostępny na stronie producenta.

(Gigaom)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>