Kamera iZON do zdalnego monitoringu przez iPhone’a, iPada lub iPoda touch

Kamera iZON do iPada, iPhone'a lub iPoda touch
Stem Innovation do swojej galerii akcesoriów dedykowanych urządzeniom Apple dołączył bezprzewodową kamerą o nazwie iZON, umożliwiającą oglądanie i słuchanie tego, co dzieje się w domu lub biurze z dowolnego miejsca na świecie, poprzez aplikację zainstalowaną na iPhonie, iPodzie touch lub iPadzie.
Kamera iZON
Aby uaktywnić kamerę iZON wystarczy pobrać darmową aplikację, dostępną w AppStore i zainstalować w urządzeniu z systemem Apple iOS. Skonfigurowana kamera wykryje ruch i dźwięk w swoim zasięgu oraz prześle strumieniowo zarówno sygnał audio jak i video do iPhone’a, iPada lub iPoda touch będącego w zasięgu sieci bezprzewodowej. Kamera iZON umożliwia też łatwe dzielenie się nagranym obrazem, który może zostać przesłany bezpośrednio na konto w serwisie YouTube.

Kamera iZON między książkami
iZONE cechuje estetyczny design i na pewno znajdzie swoje miejsce np. między książkami. Paranoicznie przewrażliwionym lub po prostu stęsknionych za domem, biurem lub najbliższymi umożliwi stały podgląd monitorowanego pomieszczenia z dowolnego miejsca na świecie.

 
Urządzenie dostępne jest na amerykańskim rynku od wczoraj poprzez stronę producenta oraz w wybranych lokalizacjach sieci BestBuy w cenie 129,95$. Wkrótce dostępny będzie także w amerykańskim Apple Store.
(Stem Innovation)

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>