Samsung Galaxy Tab 7.7 wycofany z targów IFA 2011 w Berlinie

Samsung Galaxy Tab 7.7 z naklejką Not for sale in Germany
Walka Apple o naruszenie patentów z Samsungiem trwa już na wszystkich kontynentach. Wczoraj firma z Cupertino uzyskała w niemieckim sądzie nakaz zablokowania sprzedaży na tamtejszym rynku najnowszego tabletu Samsung Galaxy Tab 7.7, prezentowanego na taragach IFA 2011 w Berlinie.
Wskutek piątkowej decyzji Regionalnego Sądu w Düsseldorfie, Samsung został zmuszony do zaprzestania akcji marketingowej na hali targowej IFA oraz do usunięcia materiałów promocyjnych z niemieckiej strony internetowej firmy. Warto nadmienić, że ten sam sąd zakazał sprzedaży modelu Galaxy Tab 10.1 na niemieckim rynku w ubiegłym miesiącu.

Samsung Galaxy Tab 7.7 początkowo prezentowany był na targach z naklejką z napisem „Not for sale in Germany”. To jednak nie wystarczyło. Wczoraj wszystkie egzemplarze demo, plakaty i inne materiały promocyjne zostały usunięte.

Szkoda, bo była to jedna z największych nowości na targach IFA, tym bardziej że Apple nie ma w swojej ofercie tabletu o podobnych wymiarach.

Allaboutsamsung via Fosspatents

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>