Stylowe zabezpieczenie kieliszków w zmywarce

Właściciele zmywarek wielokrotnie zadają pytania w internecie – Co zrobić z rozbitym kieliszkiem do wina w zmywarce lub jak temu zapobiec? Kieliszki do wina z górnej półki mogą kosztować całkiem sporo (tak jak moje ulubione marki Riedel). Somelierów i innych miłośników wina lub posiadaczy swoich ulubionych kieliszków zainteresuje być może rozwiązanie projektantów firmy Quirky zwane Tether.
Nowy koncept firmy Quirky to zestaw prętów silikonu, które działają jak pasy przytrzymujące kieliszki. Jeden koniec pustej silikonowej rurki wciska się na obecne w niemal każdej zmywarce plastikowe kolce i zaciska klipy na nóżce od kieliszka. Tak zamontowane w zmywarce kieliszki będą na pewno bezpieczne.

Fioletowe rurki są wystarczająco małe, aby zainstalować je na stałe wewnątrz zmywarki i nie odczujemy że zajmują nam w niej niepotrzebne miejsce. Ich cena w systemie zamówień to obecnie 12.99$ a proces produkcji ruszy przy minimalnej liczbie zleceń osiągnie 1000 sztuk.

[Wired]

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>