Nowe akcesoria do tabletów od Logitech

Firma Logitech zaprezentowała nowe akcesoria do tabletów opartych na systemie iOS oraz Android. Są to nowa kompaktowa klawiatura z osłoną stanowiącą jednocześnie podstawkę oraz aluminiowa osłona z wbudowaną klawiaturą i głośniki bezprzewodowe. Logitech Tablet Keyboard (na zdjęciu powyżej) to połączenie kompaktowej klawiatury i podstawki umożliwiające wygodne korzystanie z urządzenia w każdym miejscu. Podstawka to w rzeczywistości rozłożona osłona na klawiaturę zabezpieczająca ją w trakcie transportu,, którą można ustawić pod idealnym kątem. Klawiaturę można łatwo powiązać z urządzeniami iPad (a nawet iPhone i iPod touch) oraz innych z systemem Android przy użyciu bezprzewodowej łączności Bluetooth. Używać jej można na biurku, na kolanach i w dowolnym innym miejscu w odległości 10 m od urządzenia.


Logitech Keyboard Case to elegancka i pomysłowa osłona i klawiatura w jednym, zgłoszona przez firmę ZAGG do postępowania patentowego zapewniająca więcej stylu i wygody. Została starannie wykonana z precyzyjnie wycinanego aluminium klasy samolotowej, dzięki czemu świetnie pasuje i wygląda oraz jest przyjemna w dotyku.

Podstawka i wewnętrzne narożniki zostały wyłożone gęstym materiałem, który pomaga chronić tablet w razie przypadkowego upuszczenia. Wnęka umieszczona za klawiaturą umożliwia bezpieczne i wygodne zamocowanie tabletu zarówno w pionie, jak w poziomie.

Logitech Wireless Speaker posiadają dwie stereofoniczne membrany i łączą się z urządzeniem przy użyciu bezprzewodowej łączności Bluetooth. Głośnik można umieścić w dowolnym miejscu w promieniu 15. Jego ładowalna, wewnętrzna bateria powinna wystarczyć na dziesięć godzin słuchania w zależności od sposobu używania, ustawień i warunków otoczenia.

Nowe akcesoria Logitecha stworzone z myślą o użytkownikach iPadów oraz tabletów opartych na systemie Android pojawią się w Europie, w tym w Polsce, już w przyszłym miesiącu. Osłona na klawiaturę oraz bezprzewodowe głośniki zostały wycenione na 400zł. Za klawiaturę zapłacimy 240 złotych.
[Logitech]

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>