Luksusowy smartfon Nokia Oro


W wybranych krajach Nokia rozpoczęła sprzedaż dotykowego smartfonu Nokia Oro. Jest to telefon dla tych, którzy nie będą zwracali na uwagi na jej specyfikację i cenę lecz na wygląd zewnętrzny i materiały z których została wykonana.

Elementy obudowy Nokii Oro powlekane są 18-karatowym złotem odpornym na zarysowania, tylna cześć obudowy wykonana jest ze szkockiej skóry, a w przycisku menu znajduje się kryształ szafiru, który jest 8 razy twardszy niż zwykłe szkło.

Telefon wyposażono w aparat fotograficzny 8 Mpix z możliwością nagrywania filmów HD oraz wyświetlacz AMOLED o przekątnej 3,5.


W komplecie z Nokia Oro znajduje się zestaw słuchawkowy Bluetooth – Nokia J w specjalnej wersji z obudową w całości pokrytą 18-karatowym złotem.

Nokia Oro pojawi się w polskich sklepach w II połowie lipca. Głównym rynkiem dla tego typu dóbr luksusowych jest oczywiście Rosja i Środkowy Wschód.

[Nokia]

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>