Ekologiczna mysz GIGABYTE

Firma GIGABYTE wprowadziła do swojej oferty bezprzewodową mysz ECO600. Ekologiczność nowej myszy nie cechuje zastosowanie do jej budowy materiałów przyjaznych dla środowiska. Zastosowano w niej natomiast rozwiązania, które pozwalają na 12 miesięczne użytkowanie na jednej baterii.

Długa żywotność baterii to praktyczny sposób na oszczędność energii i na tym polega ekologiczność modelu ECO600. Mysz ma wymiary 124,5 x 77,6 x 41,8 mm i bez baterii waży 106 gramów. Wyposażona jest w 5 programowalnych przycisków oraz dwa dodatkowe służące do zmiany rozdzielczości czujnika laserowego. Trzystopniowy niebieski wskaźnik LED umieszczony na obudowie zmienia się wraz z poziomem rozdzielczości sensora 1600/1200/800 DPI. GIGABYTE ECO600 komunikuje się z komputerem za pośrednictwem fal radiowych (2,4 GHz) w promieniu 10 metrów od nano odbiornika. Zgodnie z danymi producenta migający wskaźnik powiadomi o niskim stanie baterii po 12 miesiącach użytkowania.

(GIGABYTE)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>