EASYWAKEme obudzi bezstresowo w optymalnym czasie

easywakeme

Firma Dreamtrap, ogłosiła wprowadzenie rewolucyjnego systemu monitorowania faz snu i czuwania o nazwie EASYWAKEme. Te nowatorskie urządzenie do użytku domowego jest w stanie wykryć najbardziej optymalną chwilę do obudzenia użytkownika, poprzez monitorowanie faz jego snu. W rezultacie użytkownik budzi się bezstresowo, jest wypoczęty, pobudzony i gotowy do rozpoczęcia dnia w dobrym nastroju.

EASYWAKEme wyposażony jest w specjalny czujnik ruchu, który śledzi ruch ciała i wykrywa fazy snu. Opracowana przez Dreamtrap technologia 3D Adaptive Sleep Capture (3D ASC) rozpoznaje właściwości ciała, czas trwania snu i jego wydajność, aby dokładnie określić optymalny moment budzenia i zmniejszyć codzienny stres związany z budzeniem.
Urządzenie EASYWAKEme posiada komfortową opaskę, którą zakłada się na nadgarstku lub nodze podczas snu. Użytkownik musi jedynie określić wymagane okno czasowe na przebudzenie a aplikacja wspomagająca połączy się poprzez Bluetooth z telefonem komórkowy uruchamiając wybrany sygnał budzenia. Początkowo aplikacja EASYWAKEme będzie dedykowana dla urządzeń opartych na systemie Symbian i telefonów Blackberry. Dostosowanie do innych systemów planowane jest w niedalekiej przyszłości.

Oprócz zagwarantowania naturalnego i przyjemnego budzenia, monitor snu EASYWAKEme pozwala także na przeglądanie osobistych statystyk snu, czasu trwania snu i oceny jego efektywności.. Informacje na temat snu są automatycznie przesłane do witryny internetowej za pomocą telefonu komórkowego. Może on być łatwo dostępny z bezpłatnego konta stronie internetowej. EASYWAKEme oferuje również szereg bezpłatnych usług, w tym kalendarz i długookresowe wykresy snu, które pomogą lepiej zrozumieć sen i zmienią styl życia.

<a title=”Click to visit in a new window” href=”http://www.prweb.com/releases/easywakeme/sleep-monitor/prweb8442409.htm”>(PRWeb)</a>

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>