ASUS zaprezentował Padfone

asus-padfone
Wychodząc na przeciw rozwijającemu się w zawrotnym tempie rynkowi tabletów i smartfonów, firma ASUS zaprezentowała Padfone, czyli smartfon schowany w tablecie. W skład Padfonu wchodzi tablet z 10,1-calowym ekranem o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli oraz smartfon z 4-calowym wyświetlaczem. Urządzenia te ściśle ze sobą współpracują i się uzupełniają. W jaki sposób?
asus-padfone
Zdaniem firmy Asus, bateria tabletu pozwoli na naładowanie akumulatora telefonu, natomiast telefon potrafi dostarczyć łączność internetową tabletowi poprzez Wi-Fi. Ekran tabletu może być rozszerzeniem tego, co widzimy na smartfonie i korzystać z jego wbudowanej pamięci. Smartfon ponadto jest wyposażony w dwie kamery – przednią do wideorozmów oraz tylną, 5-megapikselową, która może być współdzielona z tabletem.
padfone-asus
Nowa para urządzeń Asusa została zaprezentowana na odbywających się w Tajpej na Tajwanie targach Computex 2011. Pełna specyfikacja techniczna nie została jeszcze ujawniona. Sprzedaż planowana jest na święta Bożego Narodzenia.
(Asus)

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>